Ayrıcalıklar

Antistres Bahçesi

Antistres Bahçesi

Regnum Sky Tower’da yer alan teraslar ve Ankara’daki iş merkezleri arasında en büyük yeşil alana sahip, 2500 m2’lik anti-stress bahçeleri sayesinde başarı tüm doğallığıyla sizinle olacak!

Vip Lounge

Vip Lounge

Çok önemli bir toplantı öncesi, misafirlerinizi hoş bir müzikle, şehrin manzarasına karşı hafif içeceklerle gücünüzü, zevklerinizi ve en önemlisi karşınızdakine verdiğiniz önemi göstermek için VIP Lounge ilk adım olabilir.

Restoran & Cafe

Restoran & Cafe

İş yemekleri, molalar ve lezzetli kaçamaklar için yanı başınızda özel restoranlar, kısa bir mola için harika kahveleri olan bir cafe ve tatlı krizine çözüm için uzaklara gitmeye gerek kalmasa ne güzel olmaz mı?

Toplantı Salonu

Toplantı Salonu

Etkili sunumlar ve toplantılar için özel olarak planlanan toplantı salonlarıyla Regnum Sky Tower’da her detay düşünülüyor. 4 farklı toplantı salonu ile başarı peşinizi bırakmayacak.

Eğlence Odası

Eğlence Odası

Regnum Sky Tower’da bulunan eğlence odası ile eğlence işinizin bi’ parçası oluyor. Eğlence odası içinde bulunan cep sineması, masa tenisi, oyun konsolu ve daha birçok seçenek ile eğlenceli zamanlar Regnum Sky Tower’da!

Play Station Odası

Play Station Odası

Haydi; oyun oynayalım, film izleyelim ya da rahatça uzanıp kendimizi dinleyelim! Ankara iş yaşamına yeni bir soluk getiren Regnum Sky Tower’da her yol başarıya çıkıyor.

Fitness

Fitness

Spor salonuna gitmek için ayrıbir zaman, oradan eve uğrayıp işe hazırlanmak ayrı bir zaman gerektirir. Egzersiz ve spor, iş stresinden uzaklaşmada etkin rol oyar. Regnum Sky Tower’ın; havuzlu, squash kortlu ve SPA merkezli fitness center’ı ile sağlığınıza da yatırım yaparsınız.

Happy Hour Lounge

Happy Hour Lounge

Regnum Sky Tower’ın 75 m yükseklikteki Happy Hour Lounge’ı ile iş arkadaşlarınızla bir sürü anı biriktirmeye, barbekü partileri yapmaya ve başarıdan başarıya koşmaya hazır olun.

Regnum Sky Tower Bilgi Formu